Predstavitev na Dnevu Japonske, 20. 6. 2026
V soboto, 20. junija, je Japonsko veleposlaništvo organiziralo tradicionalni Dan Japonske, kjer se je predstavila tudi naša Zveza.
Na osrednjem odru so mlade aikidoke iz obeh ljubljanskih klubov vrhunsko zastopale in prikazale našo borilno veščino. Izjemno veseli in ponosni smo na njihovo suvereno izvedbo tehnik. Na blazinah so nas zastopali:
Urban in Max iz kluba Seiki Dojo ter
Ilija, Teodor, Neja, Jan, Aljaž, Tomaž, Peter, Lorena in Pika iz kluba Dokiai Dojo.
Po uspešnem nastopu smo si skupaj ogledali še ostale zanimivosti in kulturne vsebine na stojnicah, vroč poletni dan pa smo zaključili s prijetnim druženjem in okrepčilom s pico v hladni senci.
Iskrena hvala vsem nastopajočim za odličen prikaz aikida in uspešno promocijo naše Zveze!


